Експерти розповіли про стан Tesla Model S після 1,6 млн км пробігу

Експерти німецького автомобільного клубу ADAC у дослідному центрі в Мюнхені розібрали електромобіль Tesla Model S, який за 9 років проїхав 1,6 млн км, та розповіли про його технічний стан. На YouTube-каналі Car Maniac показали відповідний відеозвіт.

Експерти розповіли про стан Tesla Model S після 1,6 млн км пробігу

Цю Tesla Model S купили приблизно 9 років тому. З того часу вона проїхала 1 634 418 кілометрів. Під дослідження. зокрема, потрапила Model S 2013 року випуску.

Звичайно, жоден автомобіль, тим більше електромобіль, не проїде 1,6 млн кілометрів без поломок. Були вони й у цієї Тесли. Тим не менш, Tesla Model S 2013 знаходиться в непоганому стані і ще, зважаючи на все, зможе проїхати досить багато кілометрів. Відчувається, що час для цього електромобіля не пройшов безвісти, але серйозних пошкоджень немає.

Після 900 000 км пробігу автомобіль отримав нові амортизатори. Вони після 700 000 км пробігу досі непогано тримаються. Також довелося ремонтувати передній міст.

За 1,6 млн пробігу ця Tesla Model S змінила три акумулятори. Третій акумулятор вже проїхав 400 000 км. Потрібно відзначити, що це вживана батарея і невідомо, скільки вона працювала до її встановлення на цей електрокар.

У 2013 році нова Model S на одній підзарядці батареї проїжджала 443 км. Зараз – 347 км.

Нагадаємо, раніше експерти назвали електромобілі, якими найбільше задоволені водії.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
Іонушас: "Чорну скриньку" гвинтокрила ДСНС, який впав у Броварах, розшифрують "за тиждень-другий"Іонушас: "Чорну скриньку" гвинтокрила ДСНС, який впав у Броварах, розшифрують "за тиждень-другий"
У Норвегії продовжили дію посвідчення водія для українцівУ Норвегії продовжили дію посвідчення водія для українців
Dacia розробляє новий бюджетний кросоверDacia розробляє новий бюджетний кросовер
Казахстан закриє «лазівку» у санкціях для російських автоперевізниківКазахстан закриє «лазівку» у санкціях для російських автоперевізників
Масова бійка через місце в літаку потрапила на відео: "зчепилися 15 жінок"Масова бійка через місце в літаку потрапила на відео: "зчепилися 15 жінок"
Блок рекламы


Похожие новости

Boeing випустив останній екземпляр 747 моделі — літака, який «зменшив світ»Boeing випустив останній екземпляр 747 моделі — літака, який «зменшив світ»
Казахстан закриє «лазівку» у санкціях для російських автоперевізниківКазахстан закриє «лазівку» у санкціях для російських автоперевізників
Український криголам "Ноосфера" прибув до антарктичної станції "Академік Вернадський"Український криголам "Ноосфера" прибув до антарктичної станції "Академік Вернадський"
Одразу 40 людей загинуло під час масштабного ДТП в ПакистаніОдразу 40 людей загинуло під час масштабного ДТП в Пакистані
Fiat Tipo стане кросовером: фотоFiat Tipo стане кросовером: фото
У Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фотоУ Китаї з'явився конкурент кросоверу Tesla Model Y: фото
Модульний міст із Франції встановлено у Чернігівській області – мінінфраструктуриМодульний міст із Франції встановлено у Чернігівській області – мінінфраструктури
Кросовер Hyundai Creta стане електромобілемКросовер Hyundai Creta стане електромобілем
Кросовер Volkswagen Taigo стане дешевшимКросовер Volkswagen Taigo стане дешевшим
Volkswagen показав седан, який конкуруватиме з Tesla Model 3Volkswagen показав седан, який конкуруватиме з Tesla Model 3
Последние новости

Подгружаем последние новости