Volkswagen готується випустити новий Arteon

Компанія Volkswagen готується випустити на ринок оновлений ліфтбек Volkswagen Arteon. Фотошпигуни вже помітили цю новинку під час дорожніх тестів на півдні Європи.

Volkswagen готується випустити новий Arteon

Volkswagen Arteon випускають із 2017 року. Цю модель німецький автогігант вже один раз оновлював. Незабаром покупцям запропонують удруге оновлену модель першого покоління.

На фотографіях бачимо тестовий мул, побудований на базі Arteon Shooting Brake. Зовнішньо тестовий прототип нічим практично не відрізняється від моделі поточного року випуску. Однак, якщо придивитися, то можна помітити на передньому бампері якісь датчики. Очевидно, це датчики нових систем допомоги водієві.

Volkswagen готується випустити новий Arteon

Оновлений Arteon отримає невеликі зміни у дизайні. Нічого революційного, лише, як кажуть, косметичні зміни. А ось у салоні, мабуть, змін буде більше. Центральна консоль і панель приладів будуть модернізовані. З'явиться великий сенсорний дисплей.

У лінійку двигунів увійдуть, як і раніше, бензинові та дизельні силові агрегати, але їх електрифікують за рахунок гібридної технології. Покупцям також запропонують повноцінні гібридні версії.

Volkswagen тільки почав працювати над оновленим Arteon. У продажу він з'явиться, мабуть, у другій половині 2023 року.

Volkswagen готується випустити новий Arteon

Нагадаємо, що до 2030 року компанія Volkswagen повністю відмовиться від механічних коробок передач.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости