Renault Duster отримав нову спеціальну версію

Renault Duster (у Європі його продають під брендом Dacia) є одним із лідерів із продажу серед нових автомобілів в Україні. Тепер у цього кросовера з'явилася нова спеціальна версія – Carpoint Edition.

Renault Duster отримав нову спеціальну версію

Спеціальну версію Duster розробила німецька компанія Carpoint, яка, до речі, спеціалізується на доопрацюванні автомобілів Dacia.

Відразу привертає увагу незвичайний перламутровий колір кузова. Залежно від того, під яким кутом дивишся на цей автомобіль, він може бути різного кольору, від зеленого до бежевого.

Duster також отримав кастомну вихлопну систему із двома чорними вихлопними трубами, 19-дюймові чорні легкосплавні колісні диски, нові пороги, чорні накладки на крила, чорні дверні молдинги. Є підігрів сидінь, камера заднього виду, бортовий комп'ютер, навігація, тонування, кондиціонер.

Renault Duster отримав нову спеціальну версію

Під капотом знаходиться 1,3 л бензиновий двигун із турбонаддувом потужністю 150 к.с., який працює з механічною коробкою передач. Привід – повний.

Dacia Duster Carpoint Edition продають за 32 990 євро. Для порівняння, в Україні Renault Duster у базовій комплектації коштує від 459 300 гривень.

Renault Duster отримав нову спеціальну версію

Нагадаємо, раніше експерти назвали 5 найнадійніших кросоверів.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости