Львовская гимнастка Кристина Пограничная выиграла пять золотых медалей на турнире в Португалии

В Португалии на ежегодном международном турнире по художественной гимнастике AGN Cup – 2017 завершились финалы в отдельных видах.

Результат пошуку зображень за запитом

Кристина Пограничная. Фото из Соцсетей

В этих соревнованиях принимала участие лучшая украинская юниорка Кристина Пограничная из Львова, а также чемпионка Киева Дарья Мурай, которая выступает с этого года по программе мастеров спорта (сеньоров), информирует официальный сайт Федерации гимнастики Украины.

Кристина Пограничная прошла на одном дыхании и обруч (16.200), и мяч (14.750), и булавы (15.900), и даже технически сложную ленту (14.350).

Таким образом, грация собрала все «золото» турнира, которое только можно было собрать.

Дарья Мурай хорошо справилась с обручем (14.600), булавами (15.100) и лентой (13.350), но допустила несколько ошибок в упражнении с мячом.

В итоге, украинская грация везет в Украину три золотые медали финалов, а также «серебро» многоборья.

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування