Никто из уличенных в допинге россиян, не вернул олимпийскую медаль

До сих пор ни один из обвиненных в употреблении допинга олимпийских чемпионов из РоSSии не передали свои медали в международные организации.

"Это трудная работа", - признался журналистам президент Олимпийского комитета РоSSии (ОКР) Александр Жуков в Москве. ОКР получил данные от Международного олимпийского комитета (МОК) об образцах с положительными допинг-пробами спортсменов, чьи медали должны быть возвращены.

Александр Жуков

"Мы до сих пор не имеем никакой информации, что кто-то вернул медаль", - добавил Жуков.

Ранее сообщалось, что в общей сложности роSSийские спортсмены должны вернуть 18 медалей из-за положительных допинг-проб на Олимпийских играх в Пекине 2008 года и Лондоне в 2012 году.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
УАФ звернулася до ФІФА через призначення російських арбітрів на матч Ліги наційУАФ звернулася до ФІФА через призначення російських арбітрів на матч Ліги націй
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
Світоліна повернулася до топ-100 найкращих тенісисток світуСвітоліна повернулася до топ-100 найкращих тенісисток світу
Російських та білоруських велосипедистів повернули на міжнародні змаганняРосійських та білоруських велосипедистів повернули на міжнародні змагання
11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута
Українець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастикиУкраїнець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики