Украинский пловец завоевал шестое "золото" на этапах Кубка мира за неделю

Дарья Зевина была третьей на дистанции 100 м на спине.

Михаил Романчук

Украинский пловец Михаил Романчук в воскресенье, 30 октября, завоевал золотую медаль на этапе Кубка мира в Гонконге на дистанции 1500 м вольным стилем. Эта награда стала шестой в копилке спортсмена за неделю.

Романчук показал результат 14 минут 18,53 секунды, опередив венгра Гергели Гюрту (14.43,61) и американца Эндрю Джозефа Абруццо (15.04,42), сообщает Укринформ.

Накануне Романчук был первым в Гонконге на 400-метровке вольным стилем, а всего украинский пловец имеет шесть побед в Кубке мира за неделю. На предыдущих этапах в Сингапуре и Токио он завоевал по две золотые медали на дистанциях 400 и 1500 метров.

Киевлянка Дарья Зевина была в Гонконге третьей на дистанции 100 м на спине (57,92 сек.), уже традиционно уступив олимпийской чемпионке венгерке Катинке Хоссу (56,30) и австралийке Эмили Сибом (56,82).

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання