Украинские прыгуны в воду получили бронзовую медаль на Чемпионате Европы

Украинские прыгуны в воду Александр Горшковозов и Максим Долгов получили бронзовую награду чемпионата Европы по водным видам спорта в Лондоне.

Об этом сообщает пресс-служба НОК Украины.

Украинцы заняли третье место в синхронных прыжках в воду с 10-метровой вышки, показав результат 429.75.

Сегодня на чемпионате Европы по водным видам спорта продолжают соревноваться прыгуны в воду и представители синхронного плавания.

Ранее украинки завоевали две серебряные медали в синхронном плавании, а Илья Кваша стал обладателем бронзы в прыжках с 3-метрового трамплина.

Таким образом, на счету сборной Украины на чемпионате Европы по водным видам спорта в Лондоне уже 10 наград - золото Ильи Кваши в прыжках в воду с метрового трамплина, 7 серебряных медалей и 2 бронзовые в прыжках и синхронном плавании. Команда занимает 3-е место в общем зачете, уступая сборной РоSSии (8-0-2) и Германии (2-0-0).

Чемпионат Европы по водным видам спорта (плавание, синхронное плавание, прыжки в воду) проходит в Лондоне с 9 по 22 мая.

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Українці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у водуУкраїнці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у воду
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Українець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастикиУкраїнець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Українська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 рокуУкраїнська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 року
Збірна України виграла медальний залік етапу Кубка світу зі спортивної гімнастикиЗбірна України виграла медальний залік етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики