В Лос-Анджелесе украинская гимнастка завоевала 5 золотых медалей

25 января на Олимпийском цикле по гимнастике в Лос-Анджелесе (США) украинская гимнастка Анна Ризатдинова выиграла многоборье и все отдельные виды соревнований, за что удостоилась 5 золотых медалей из 5 возможных.

Об этом сообщает Лига.нет.

По этой информации, А.Ризатдинова  на турнире она показала два новых упражнения: с мячом и лентой под музыку танца самба.

По информации Xsport.ua, А.Ризатдинова показала результат  73,500 балла.

В Лос-Анжелесе за честь Украины также сражались спортсменки Виктория Мазур и юниор Алена Дьяченко.

В многоборье В.Мазур показала 10-ый результат и стала третьей в своих сильнейших видах - упражнениях с мячом и лентой. Она получила 2 бронзовых медали. А А.Дьяченко стала второй в многоборье, выиграла золото в упражнении со скакалкой и мячом.

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування