Вита СЕМЕРЕНКО: "Пять медалей для Украины - это сенсация". Чемпионат мира. Нове-Место

Вита Семеренко поделилась впечатлениями после эстафеты на чемпионате мира в Нове-Место, в которой сборная Украины заняла второе место.

- Очень приятно, что мы вместе с сестрой на подиуме.

И на чемпионате идем нога в ногу, у каждой по бронзе и серебру.

Но пока еще наша мечта - вместе стоять на пьедестале в личной гонке - не осуществилась. Я надеялась, что это произойдет в индивидуальной гонке, но позади стартовали сильнейшие соперники и сдвинули меня на пятое место.

Знаю, что сейчас счастливы наши родители, хочу сказать им большое спасибо, мы их любим!

И, конечно, большое спасибо тренерам, сервисменам, докторам, болельщикам нашим любимым. Больше спасибо. Очень приятно, что Украина на этом чемпионате мира в ударе! (смеется)

Пять медалей - для нас это сенсация.

biathlon.com.ua

Фото Вита СЕМЕРЕНКО:
Вита Семеренко. Фото: Reuters

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафонуУкраїнська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Джокович став семиразовим чемпіоном ВімблдонуДжокович став семиразовим чемпіоном Вімблдону
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку