Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону

Бабак виграла сьоме золото ЧС у кар'єрі
© International Canoe Federation

Українська каноїстка Людмила Бабак виграла чемпіонат світу з гребного марафону.

Змагання відбуваються у португальському Понте-де-Ліма.

Бабак посіла перше місце в каное-одиночці на довгій дистанції (15,4 км), показавши час 1:25:49.80. До топ-3 увійшли Софія Кісбан (1:27:40,44) з Угорщини та британка Бетані Гілл (1:28:28,80), а ще одна українка Олена Циганкова (1:30:00,86) стала четвертою.

Для Бабак це вже сьома золота медаль чемпіонату світу з марафону у кар'єрі. Також вона є шестиразовою чемпіонкою Європи.

Данило Слесь, ZN.ua

Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу