Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону

Бабак виграла сьоме золото ЧС у кар'єрі
© International Canoe Federation

Українська каноїстка Людмила Бабак виграла чемпіонат світу з гребного марафону.

Змагання відбуваються у португальському Понте-де-Ліма.

Бабак посіла перше місце в каное-одиночці на довгій дистанції (15,4 км), показавши час 1:25:49.80. До топ-3 увійшли Софія Кісбан (1:27:40,44) з Угорщини та британка Бетані Гілл (1:28:28,80), а ще одна українка Олена Циганкова (1:30:00,86) стала четвертою.

Для Бабак це вже сьома золота медаль чемпіонату світу з марафону у кар'єрі. Також вона є шестиразовою чемпіонкою Європи.

Данило Слесь, ZN.ua

Роналду близький до переходу в клуб із Саудівської Аравії – ЗМІРоналду близький до переходу в клуб із Саудівської Аравії – ЗМІ
Промоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світуПромоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світу
В Ірані вбили чоловіка, який святкував поразку збірної від США на ЧС-2022В Ірані вбили чоловіка, який святкував поразку збірної від США на ЧС-2022
"Знаю, що вони проти війни": українська біатлоністка розповіла про білоруських спортсменок"Знаю, що вони проти війни": українська біатлоністка розповіла про білоруських спортсменок
Легендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у КатаріЛегендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у Катарі

Ще один український боксер проведе бій за титул чемпіона світуЩе один український боксер проведе бій за титул чемпіона світу
Мессі побив рекорд Марадони на чемпіонатах світуМессі побив рекорд Марадони на чемпіонатах світу
ФІФА хоче запровадити серію пенальті на груповому етапі наступного чемпіонату світуФІФА хоче запровадити серію пенальті на груповому етапі наступного чемпіонату світу
Відомий український боксер вперше у кар'єрі побореться за титул чемпіона світуВідомий український боксер вперше у кар'єрі побореться за титул чемпіона світу
Мессі наздогнав Кріштіану Роналду за голами на чемпіонатах світуМессі наздогнав Кріштіану Роналду за голами на чемпіонатах світу
Україна пробилася до плей-офф чемпіонату світу з шахівУкраїна пробилася до плей-офф чемпіонату світу з шахів
Господар чемпіонату світу з футболу вперше в історії програв стартовий матч турніруГосподар чемпіонату світу з футболу вперше в історії програв стартовий матч турніру
Катар програв Еквадору у матчі-відкритті чемпіонату світу-2022 з футболуКатар програв Еквадору у матчі-відкритті чемпіонату світу-2022 з футболу