Квитова: "В начале встречи я играла лучше" - Теннис

Восьмая ракетка Уимблдона проанализировала свою игру в четвертьфинале.

Квитова: "В начале встречи я играла лучше" Восьмая ракетка Уимблдона проанализировала свою игру в четвертьфинале.
Петра Квитова, AP

Петра Квитова вышла в полуфинал Уимблдона, победив Цветану Пиронкову из Болгарии - 6:3, 6:7, 6:2.

"В начале встречи я играла лучше и действовала как в предыдущих матчах, но затем я стала нервничать, допускать простые ошибки. Я был так рада, что удалось выиграть первый гейм третьего сета, дальше пошло легче", - призналась чешка.

"В прошлом году я поняла, что могу обыгрывать любого соперника на траве, в том числе и топ-игроков. Конечно, я была счастлива после полуфинала, но затем почувствовала, что должна постоянно побеждать и это оказало неприятное влияние - я проиграла пять матчей подряд. Это был плохой опыт, но я рада, что он у меня был".

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Українка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетикиУкраїнка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу