Клийстерс: "Санчес играла очень технично" - Теннис

Клийстерс: "Санчес играла очень технично" Ким рассказала о своей победе над Марией Мартинес Санчес (6:4, 4:6, 6:3) в третьем раунде турнира в Майами.
Ким Клийстерс, Getty Images

"Санчес напомнила мне Ализ Корне, с которой я играла на Australian Open, - сказала вторая ракетка мира Ким Клийстерс. - У нее очень мягкий бекхэнд, а когда она бьет с форхенда, то придает мячу сильное вращение. Таким техничным соперницам всегда сложно противостоять. Ты должна быть готова двигаться по всему корту. Иногда я даже не поспевала за ее ударами, однако я все же довольна тем фактом, что мне удалось пройти в четвертый круг".

Следующей соперницей бельгийки будет Ана Иванович, которая обыграла Вирджинию Раззано.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Українка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетикиУкраїнка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу