Волейбол. Стали известны места проведения 2-го этапа Кубка Украины

Федерация волейбола Украины определила хозяев второго этапа Кубка страны среди женских команд.

Бузаев и его Северодончанка, v-ball.io.ua

Каждая из участвующих команд имела право до 1 октября подать заявку на проведение 2-го этапа. Причем  преимущество отдавалось  коллективам, которые на первом этапе заняли в своих подгруппах первые места.

Однако особым ажиотажем  среди желающих стать хозяином этой части соревнований и не пахло. В директорат федерации поступило лишь три заявки от следующих команд: Волынь (Луцк), Галычанка (Тернополь) и Джинестра (Одесса).

Единственному кандидату на прием участников подгруппы Б-1 (луцкой Волыни) и была отдана данная почесть. А вот хозяином второй подгруппы директорат ФВУ пожелал видеть одесскую Джинестру, во-первых, имевшую преимущество (как команда, занявшая первое место), во-вторых, предложившую более лучшие условия для команд-участниц.

Галычанка - Северодончанка

По две лучшие команды из каждой подгруппы выйдут в Финал четырех.

Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Троє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста ЄвропиТроє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста Європи
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у водуУкраїнці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у воду
Стали відомі подробиці можливого переходу голкіпера збірної України до "Інтера"Стали відомі подробиці можливого переходу голкіпера збірної України до "Інтера"
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу