Биатлон. Еще одна медаль летнего чемпионата мира для Украины

В польском городе Душники-Здруй продолжается чемпионат мира по летнему биатлону.

Напомним, что первый день чемпионата принес сборной Украины серебряную медаль в смешанной эстафете.

Следующим видом программы стали спринтерские гонки, и в одной из них наша команда снова не осталась без награды.

18. Александр Колос (Украина) - (0+1) +1:37.4

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
Одна з олімпійських федерацій скасувала усунення росіян та білорусівОдна з олімпійських федерацій скасувала усунення росіян та білорусів
Міжнародна федерація важкої атлетики допустила росіян до змаганьМіжнародна федерація важкої атлетики допустила росіян до змагань
Міжнародна федерація гімнастики знову продовжила відсторонення росіянМіжнародна федерація гімнастики знову продовжила відсторонення росіян
Міжнародна федерація гольфу допустила росіян та білорусів до змаганьМіжнародна федерація гольфу допустила росіян та білорусів до змагань
Міжнародна федерація каное скасувала усунення росіян та білорусівМіжнародна федерація каное скасувала усунення росіян та білорусів