У «прокладки» часів Януковича прогорів план щодо поставки поїздів невідомої якості «без зобов’язань»

Постійно діюча адміністративна колегія АМКУ у рамках закупівлі «Укрзалізницею» дизель-поїздів очікуваною вартістю 1,06 млрд грн відхилила скаргу компанії-нерезидента «Burlesk Entertainment LLP», яка вимагала вилучити з тендерної документації вимоги щодо обов’язкового погодження з замовником нормативно-технічних параметрів рухомого складу. Про це свідчить рішення колегії від 3 січня.

Скаржник просив АМКУ внести зміни до тендерної документації по ряду питань, більшість з яких носили формальний характер. Наприклад, щодо затвердженої замовником валюти (гривні) чи щодо викладення проекту договору не лише українською, але й англійською мовою.

Із семи пунктів скарги, АМКУ підтримав одну – щодо вимоги про накладення ЕЦП на документи, надані у складі тендерної пропозиції через розбіжності стосовно цієї вимоги як рекомендованої та обов’язкової у різних частинах ТД.

Решту скарг колегія не задовольнила, визнавши вимоги ТД у цих частинах не дискримінаційними.

Зокрема, не підтриманою Колегією залишилась вимога щодо внесення змін до документації щодо погодження нормативно-технічної документації на продукцію з ПАТ «Укрзалізниця».

Замовник прописав, що у випадку, якщо поїзди виготовлятимуться за іншими документами, ніж ГОСТ чи ДСТУ, то їх нормативно-технічна документація має бути відповідним чином погоджена з ПАТ «Укрзалізниця».

Зі свого боку скаржник відзначив, що ця вимога «є дискримінаційною та такою, яку неможливо виконати міжнародному виробнику продукції», оскільки тендерна документація і без того містить конкретні технічні вимоги до поїздів, а при поставці товару передбачений інспекторський контроль.

Фактично, скаржник намагався уникнути погодження з замовником питань, що стосуються якості продукції, її технічних характеристик, безпеки, гарантії, методів контролю та випробування тощо.

Втім, скаржник не зміг довести, що ця вимога порушує його права та не надає можливості взяти участь у тендері.

Лондонська компанія «Burlesk Entertainment LLP» зареєстрована на два сейшельські офшори – «Confidell Equities LTD» та «Delny United Limited».

Документи цих фірм арештовували в рамках кримінального провадження щодо київського бізнесмена Станіслава Леснікова, колишнього радника в.о. голови правління «Укрзалізниці» та бізнес-партнера двоюрідного брата Владислава Каськіва Сергія Шута, а також помічника народного депутата від БПП Сергія Алєксєєва Владислава Лебедя. Нещодавно цих трьох називали смотрящими «Укрзалізниці».

Також компанія «Burlesk Entertainment LLP» надавала позику ТОВ «Прем’єр Лізинг» на придбання машини для «Придніпровської залізниці» розміром $60 млн. за часів Януковича. У 2012-2013 роках скандально відома фірма «Прем’єр Лізинг» отримала від структур Укрзалізниці замовлень на близько 27 млрд грн.

У жовтні 2012 року «Burlesk Entertainment LLP» мала контракт на імпорт аеродромних тягачів з ТОВ «Аеропорт Хендлінг», пов’язаним з одеськими бізнесменами Борисом Кауфманом і Олександром Грановським.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Косюк купил крупнейшего производителя курятины в Юго-Восточной ЕвропеКосюк купил крупнейшего производителя курятины в Юго-Восточной Европе
Корейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в НиколаевеКорейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в Николаеве
Газпромбанк решил заморозить счета венесуэльской PDVSA из-за угрозы санкцийГазпромбанк решил заморозить счета венесуэльской PDVSA из-за угрозы санкций
НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"
Херсонский арбуз решили запатентоватьХерсонский арбуз решили запатентовать
Блок рекламы


Похожие новости

АРМА передала квартиру Януковича в Киеве временному управляющемуАРМА передала квартиру Януковича в Киеве временному управляющему
Суд приказал вернуть "вертолетную площадку Януковича" старому владельцуСуд приказал вернуть "вертолетную площадку Януковича" старому владельцу
Суд заблокировал договор управления "вертолетной площадкой Януковича"Суд заблокировал договор управления "вертолетной площадкой Януковича"
Украина за три недели исчерпала квоты на поставки в ЕС меда, соков и кукурузыУкраина за три недели исчерпала квоты на поставки в ЕС меда, соков и кукурузы
План приватизации в 2018 году выполнен на 1%План приватизации в 2018 году выполнен на 1%
Киев планирует привлечь $100 млн на модернизацию системы теплоснабженияКиев планирует привлечь $100 млн на модернизацию системы теплоснабжения
Швейцария еще на год продлила арест счетов ЯнуковичаШвейцария еще на год продлила арест счетов Януковича
Киевсовет планирует разорвать договор аренды земучастков под "Патриотикой на озерах"Киевсовет планирует разорвать договор аренды земучастков под "Патриотикой на озерах"
Запорожская АЭС планирует продлить срок службы пятого энергоблокаЗапорожская АЭС планирует продлить срок службы пятого энергоблока
Арест на $250 млн окружения Януковича остается в силе, - СМИАрест на $250 млн окружения Януковича остается в силе, - СМИ
Последние новости

Подгружаем последние новости