«Укргазвидобування» роздало третину мільярда на сервіс по бурових розчинах

ПАТ «Укргазвидобування» з 4 квітня по 24 липня уклало 15 угод про сервісні послуги по бурових розчинах на загальну суму 362,87 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Йдеться про розроблення програми промивки, обслуговування, цілодобовий інженерний супровід і контроль приготування бурових розчинів при спорудженні свердловин.

  • ТОВ «Геосинтез Інженірінг» отримало 175,04 млн грн. на свердловини №222, 223 Єфремівського ГКР, №56 Комишнянського ГКР, №123, 125 Котелевського ГКР, №139, 203, 206 Березівського ГКР, №4 Безпалівського ГКР, №62 Скоробагатського НГКР, №230 Солохівського НГКР і №182 Мелихівського ГКР.

Засновниками полтавської фірми є Іван Полетучій, Сергій та Юрій Лубани. Усього з листопада 2016 року вона виграла тендерів виключно в «УГВ» і ПАТ «Укрнафта» на 181,38 млн грн.

  • ТОВ «Будівельно-проектна компанія «Газінвестпроект» дали 112,76 млн грн. на свердловини №24 Краснокутського ГКР, №169, 185 Мелихівського ГКР, №211 Ланнівського ГКР, №354, 357, 358 Яблунівського ГКР, №235 Єфремівського ГКР і №100 Семенцівського ГКР.

Київським підприємством володіють Олег Попович та Ігор Швидкий. Із квітня 2016 року воно отримало підрядів виключно «УГВ» на 148,37 млн грн.

  • ТОВ «Шамір Кемікал» відписали 44,10 млн грн. на свердловини №888 Шебелинського ГКР, №50 Битків-Бабчинського НГКР , №62 Вишнянського ГР і №5 Лютнянської площі.

Столична компанія належить киянам Наталії Сидорук і Міршаду Імамову, Тимуру Імамову з Таджикістану та кіпрському офшору «Шамір Кемікал Лтд». Керує нею Андрій Килимник. У серпні 2016 року вона отримала єдине замовлення «УГВ» на 821 тис грн.

  • ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка» заплатять 30,97 млн грн. за послуги на свердловинах №126 Березівського ГКР і №17 Східно-Полтавського ГКР.

Власниками фірми з Києва є Віталій Вітрик, Михайло Горобець, Вадим Вайспапір, Михайло Євстратов та Микола і Володимир Гавриленки. У 2008-2011 роках вона отримала підрядів виключно ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» на 8,08 млн грн.

У нинішніх торгах також брали участь ПрАТ «Науково-дослідне і конструкторське бюро бурового інструменту», ТОВ «Ем-Ай Свако Україна», ТОВ «Полтава Сервiсиз», ТОВ «ХімЕко-Україна», ТОВ «Бурінтехсервіс», ТОВ «Торгпром Груп» і ТОВ «Схід Енерго Комплект».

На торгах за окремими лотами деякі з переможців і конкурентів пропонували на 4-14% нижчі ціни. Проте їх відхилили через ненадані вчасно оригінали документів переможця або невідповідність вимогам тендерної документації.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Новинский выкупил долю Пинчука в Regal PetroleumНовинский выкупил долю Пинчука в Regal Petroleum
Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"
"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары
Максим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит КолодюкМаксим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит Колодюк
«Чего это стоило? $400 млрд». Билл Гейтс рассказал о величайшей ошибке Microsoft
Блок рекламы


Похожие новости

9,20 мільярда минулого тижня
Держгеонадра без аукціонів роздало оточенню Кононенка і Авакова родовища літію, засекречені СБУДержгеонадра без аукціонів роздало оточенню Кононенка і Авакова родовища літію, засекречені СБУ
Львівська фірма одесита виграла третину мільярда на ремонт вінницької траси
У Гройсмана готуються заплатити векселями 7,5 мільярда по боргам з ЄСПЛ
Госпіталь Нацгвардії розіграв в сім’ї депутата-«тимошенківця» третину мільйона на м’ясо
Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацієюНасалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією
«СхідГЗК» замовив юристці Дробота сталь на третину дорожче ринку
«Укргазвидобування» замовило білоруські нафтопродукти з таємною поправкою
Колишня фірма помічника Кацуби виграла 196 мільйонів «Укргазвидобування» на сейсморозвідку
«Богдан» поставив Києву тролейбусів на півмільярда з двигунами заводу у Росії, який працює на російську армію
Последние новости

Подгружаем последние новости