Оточення Журила розіграло 24 мільйони комбінату Журила на соду, дещо дорожчу від лютого

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 11 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Імекс Мінералс» карбонат кальцію на 24,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 2 700 т кальцинованої соди марки Б вищого або першого сорту по 9 028 грн. за тонну.

У лютому комбінат замовив її у цього ж постачальника на 6% дешевше – по 8 525 грн./т.

Натомість у травні 2015 року її купували по 9 240 грн./т.

Власником і директором «Імекс Мінералс» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Олексій Бондаренко із с. Чайки Київської обл. За словами нині відстороненого керівника ОГХК Руслана Журила, це інжинірингова компанія, що шукає і наймає субпідрядників.

Вона була створена наприкінці 2014 року, коли Журило очолив ОГХК. Відтоді фірма отримала підрядів філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» на 600,63 млн грн.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура у вересні 2015 року порушила кримінальне провадження за фактом незаконного видобування корисних копалин службовими особами ОГХК. Слідство отримало дозвіл суду на вилучення документів ОГХК та його контрагентів, у тому числі «Імекс мінералс».

Нині єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Світ Сталі» Наталії Кирильчук. Директором є Олена Бойко – партнерка екс-директора СхідГЗК Сергія Дробота по ТОВ «Юридично-консалтингова компанія «Астрея». У 2014 р. Дробот отримав підвищення і очолив ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

У 2015 р. суперник почав вигравати тендери філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Це теж почалося після того, як Руслана Журила наприкінці 2014 р. призначили директором ОГХК.

Крім того, ТОВ «Торгівельний двір «Українська товарна спілка» Володимира і Валентини Баранівських не допустили до аукціону через відсутність інформації про необхідні характеристики предмету закупівлі. Ця фірма продає кальциновану соду на сайті по 7-10 тис грн./т із ПДВ.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
НБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением КрымаНБУ запретил банкам и финучреждениям иметь дело с банкнотами фюрера РФ с изображением Крыма
Расходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – ГройсманРасходы на безопасность и оборону в 2018 году увеличат до 165 миллиардов гривен – Гройсман
Курс евро до конца октября подорожает до 35 гривен  - экономистКурс евро до конца октября подорожает до 35 гривен - экономист
Польша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФПольша отказалась от 9 миллиардов долларов кредита МВФ
"Укрспирт" намерен экспортировать в Турцию сухую барду"Укрспирт" намерен экспортировать в Турцию сухую барду
Блок рекламы


Похожие новости

Залізниця роздала 202 мільйони на подекуди дорогуваті проводи, частина яких може бути поставлена з Росії
Армія дає новачку 64 мільйони на одяг, викинувши дешеву стару фірму з його ж сім’ї за недотримання угод
«Антонов» заплатить 182 мільйони за ремонт двигунів «Русланів»
Прифронтовий Торецьк замовив ремонт доріг депутату з оточення мера Покровська
«Укрбудівці» за 154 мільйони влаштують сховище високоактивних відходів на ЧАЕС
За рік мішки для «Сумихімпрому» від оточення Фірташа за 74 мільйонів трохи подешевшали
«Електроважмаш» замовив запорожцям міді на 62 мільйони, приховавши високі ціни
Портовики купили два електрокара Hyundai Ioniq майже за 2 мільйониПортовики купили два електрокара Hyundai Ioniq майже за 2 мільйони
Нацгвардія скупилась бронежилетами, шоломами і щитами на 72 мільйониНацгвардія скупилась бронежилетами, шоломами і щитами на 72 мільйони
«Зоря»-«Машпроект» за $2 мільйони купила у голландців німецьку систему для турбіни
Последние новости

Подгружаем последние новости