Оточення Журила розіграло 24 мільйони комбінату Журила на соду, дещо дорожчу від лютого

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 11 квітня за результатами тендеру замовила ТОВ «Імекс Мінералс» карбонат кальцію на 24,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 2 700 т кальцинованої соди марки Б вищого або першого сорту по 9 028 грн. за тонну.

У лютому комбінат замовив її у цього ж постачальника на 6% дешевше – по 8 525 грн./т.

Натомість у травні 2015 року її купували по 9 240 грн./т.

Власником і директором «Імекс Мінералс» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Олексій Бондаренко із с. Чайки Київської обл. За словами нині відстороненого керівника ОГХК Руслана Журила, це інжинірингова компанія, що шукає і наймає субпідрядників.

Вона була створена наприкінці 2014 року, коли Журило очолив ОГХК. Відтоді фірма отримала підрядів філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» на 600,63 млн грн.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура у вересні 2015 року порушила кримінальне провадження за фактом незаконного видобування корисних копалин службовими особами ОГХК. Слідство отримало дозвіл суду на вилучення документів ОГХК та його контрагентів, у тому числі «Імекс мінералс».

Нині єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Світ Сталі» Наталії Кирильчук. Директором є Олена Бойко – партнерка екс-директора СхідГЗК Сергія Дробота по ТОВ «Юридично-консалтингова компанія «Астрея». У 2014 р. Дробот отримав підвищення і очолив ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

У 2015 р. суперник почав вигравати тендери філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Це теж почалося після того, як Руслана Журила наприкінці 2014 р. призначили директором ОГХК.

Крім того, ТОВ «Торгівельний двір «Українська товарна спілка» Володимира і Валентини Баранівських не допустили до аукціону через відсутність інформації про необхідні характеристики предмету закупівлі. Ця фірма продає кальциновану соду на сайті по 7-10 тис грн./т із ПДВ.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Вторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню НезависимостиВторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню Независимости
В парламенте Австралии предложили признать биткоин официальной валютойВ парламенте Австралии предложили признать биткоин официальной валютой
Украинцы массово забирают депозиты из роSSийских банковУкраинцы массово забирают депозиты из роSSийских банков
Goldman Sachs спрогнозировал укрепление гривныGoldman Sachs спрогнозировал укрепление гривны
В киевских супермаркетах продают поддельные арбузы с херсонской баржи (ФОТО)В киевских супермаркетах продают поддельные арбузы с херсонской баржи (ФОТО)
Блок рекламы


Похожие новости

«Укргазвидобування» замовило автокранів МАЗ на 72 мільйони, зекономивши чверть
Член міськвиконкому виграв 63 мільйони на реконструкцію Харківської філармонії
Справу про самобуди оточення Януковича на Поштовій площі відправили на переглядСправу про самобуди оточення Януковича на Поштовій площі відправили на перегляд
«Труханівці» під карними справами таємно відремонтують вулицю на Оболоні за 132 мільйони
«Укрспецекспорт» купив дюжину автомобілів, серед яких Land Cruiser за 1,4 мільйони«Укрспецекспорт» купив дюжину автомобілів, серед яких Land Cruiser за 1,4 мільйони
Козинський за 54 мільйони перебудує лікарню під хоспіс у Дніпрі
СБУ розіграло між фірмами порошенківського авіатора 15 мільйонів на ШкодиСБУ розіграло між фірмами порошенківського авіатора 15 мільйонів на Шкоди
Оточення Злочевського будує котеджі на 10 гектарах комунальної землі під КиєвомОточення Злочевського будує котеджі на 10 гектарах комунальної землі під Києвом
Нацгвардія дала фавориту армії 23 мільйони на сухпайки, викинувши дешевшу фірму за рис замість гречки
Оборонний авіазавод скупився на 44 мільйони у харківського «регіонала»
Последние новости

Подгружаем последние новости