"Динамо" розгромило чемпіона Кіпру у контрольному матчі

Кияни продовжують підготовку до нового сезону.

16 липня київське "Динамо" провело черговий товариський матч на тренувальному зборі в Австрії, інформує ZN.ua.

© Сайт ФК "Динамо Київ"

Українська команда зустрічалася з кіпрським "Арісом" та здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0.

У складі киян забивали Сидорчук та Беніто, а Волошин оформив дубль під завісу поєдинку.

"Динамо" – "Аріс" – 4:0

Голи: Сидорчук, 42, Беніто, 48, Волошин, 88, 90+1

"Динамо": Бущан (Нещерет, 79), Тимчик, Біловар (Боль, 79), Попов (Дячук, 79), Дубінчак, Сидорчук (Царенко, 66), Шапаренко (Шепелєв, 66), Буяльський (Андрієвський, 66), Кабаєв (Діалло, 61), Лєднєв (Волошин, 61), Беніто (Караваєв, 66)

Відеоогляд матчу

Нагадаємо, київське "Динамо" минулого сезону посіло четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату України та зіграє у кваліфікації Ліги конференцій.

Данило Слесь, ZN.ua

На матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцієюНа матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцією
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу