Визначено найкращий гол минулого сезону Ліги чемпіонів

Найкращий удар на рахунку легенди футболу.

Визначено найкращий гол минулого сезону Ліги чемпіонів, повідомляє прес-служба УЄФА, інформує ZN.ua.

© PSG

Найкращим результативним ударом був визнаний гол аргентинського футболіста ПСЖ Ліонеля Мессі у ворота "Бенфіки" у 3-му турі групового етапу.

На 22-й хвилині 36-річний Лео після передачі від Неймара далеким ударом у дотик не залишив шансів голкіперу португальців.

The Goal of the Tournament results are in... ?

Congrats, Leo Messi! ?#UCLGOTT | @Heineken pic.twitter.com/I4JDZF9xN1

- UEFA Champions League (@ChampionsLeague) June 30, 2023

Друге місце посів гол Вінісіуса Жуніора у півфіналі "Реал" - "Манчестер Сіті" (1:1), а на третьому місці опинився переможний акробатичний удар на 84-й хвилині Ерлінга Холанда ("Ман Сіті") у поєдинку групового етапу проти Борусії. Дортмунд (2:1).

Зазначимо, що найкращий гол було обрано за підсумками голосування вболівальників.

Нагадаємо, переможцем Ліги чемпіонів уперше в історії став "Манчестер Сіті", який у фіналі у Стамбулі обіграв італійський "Інтер" із рахунком 1:0.