Колишня перша ракетка світу зненацька відновила кар'єру після трирічної паузи

Каролін Возняцкі зіграє на турнірі у Канаді.

Данська тенісистка Каролін Возняцкі вирішила відновити кар'єру після тривалої перерви, інформує ZN.ua.

Каролін Возняцкі
© Jimmie48 Tennis Photography

Про це вона повідомила у спеціальному матеріалі Vogue.

32-річна спортсменка заявила, що планує вперше з'явитися на корті на турнірі в Монреалі, який стартує 7 серпня та стане підготовкою до US Open. Потім вона вирушить до Нью-Йорка.

Каролін Возняцкі завершила кар'єру в січні 2020 року через ревматоїдний артрит та проблеми з мотивацією. За цей час вона народила двох дітей – дочку Олівію та сина Джеймса.

Датчанка у 2010-му році ставала першою ракеткою світу. На її рахунку перемога на Australian Open-2018 та два фінали на US Open. Загалом Возняцкі виграла 30 турнірів WTA в одиночному розряді.

Данило Слесь, ZN.ua

Джошуа та Нганну влаштували дуель поглядів після офіційного оголошення боюДжошуа та Нганну влаштували дуель поглядів після офіційного оголошення бою
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Легендарний ізраїльський голкіпер образив одного з найкращих футболістів світу через підтримку ПалестиниЛегендарний ізраїльський голкіпер образив одного з найкращих футболістів світу через підтримку Палестини
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу