Під Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетики

У боях із російськими окупантами на Донеччині загинув український легкоатлет Богдан Ходаковський, інформує ZN.ua.

Спортсмен був стрільцем-снайпером
© Фото из открытых источников

23-річний спортсмен воював у складі батальйону "Айдар" та загинув під Бахмутом у середині травня.

"Незважаючи на молодий вік, Богдан був стрільцем-снайпером. Проявив себе як справжній спортсмен - хоробрий, відважний - захисник своєї батьківщини", - повідомляється на сторінці в Instagram Ukrainian Athletics.

Ходаковський є уродженцем Київської області і неодноразово ставав переможцем та призером чемпіонатів України зі стрибків із жердиною.

Нагадаємо, 24 лютого минулого року президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Бахмут зараз є однією з найгарячіших точок на фронті, а українські герої продовжують боротися за місто.

Олексій Леонічев, ZN.ua

У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

Збірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезонЗбірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезон
Мессі не зіграє проти України на Олімпіаді-2024 – ЗМІМессі не зіграє проти України на Олімпіаді-2024 – ЗМІ
На війні проти Росії загинув співробітник "Шахтаря"На війні проти Росії загинув співробітник "Шахтаря"
Названо причини важкої адаптації нападаючого збірної України Яремчука у "Валенсії"Названо причини важкої адаптації нападаючого збірної України Яремчука у "Валенсії"
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Колишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаномКолишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаном