З "Ювентуса" повторно зняли очки у чемпіонаті Італії за фінансові махінації

Клуб може залишитись без єврокубків у новому сезоні.

З "Ювентуса" зняли десять очок у чемпіонаті Італії у справі про фінансові махінації клубу, інформує ZN.ua.

З
© juventus.com

Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Рішення про зняття очок було ухвалено Апеляційним судом Італійської футбольної федерації, який відхилив позов клубу. Під час розслідування трансферних угод були виявлені докази фальсифікацій у звітах.

Про покарання стало відомо перед початком матчу з "Емполі", який "Юве" сенсаційно програв із рахунком 1:4. Після штрафу команда опустилася з другого на сьоме місце у турнірній таблиці Серії А та ризикує залишитися без єврокубків наступного сезону.

Нагадаємо, у січні клуб уже був покараний зняттям 15 очок, а низка офіційних осіб отримала дискваліфікації. У листопаді минулого року рада директорів на чолі з президентом клубу подала у відставку на тлі збитків та розслідування прокуратури Туріна.

За інформацією італійських ЗМІ, у клубі за допомогою хибних даних по зарплатах і вартості футболістів у рамках обмінів коригували бюджет. Також "Юве" міг мати домовленість із футболістами щодо фінансових виплат під час пандемії, які не були задокументовані.

Данило Слесь, ZN.ua

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Фінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіянФінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіян
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Футболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату ІталіїФутболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату Італії
Футболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІФутболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІ
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Футболіст збірної України Маліновський може повернутися до Італії – ЗМІФутболіст збірної України Маліновський може повернутися до Італії – ЗМІ
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії