"Манчестер Сіті" втретє поспіль виграв чемпіонат Англії

Команда гарантувала собі перше місце завдяки поразці "Арсенала".

"Манчестер Сіті" достроково виграв титул чемпіона Англії після того, як лондонський "Арсенал" у 37-му турі АПЛ програв "Ноттінгем Форест" (0:1), інформує ZN.ua.

Підопічним Хосепа Гвардіоли залишалося набрати три очки, щоб гарантувати собі перше місце, але осічка "канонірів" дозволила команді вже зараз виграти титул.

У 35 турах "Ман Сіті" набрав 85 очок, забив 92 голи і пропустив 31 м'яч. "Містянам" залишалося зіграти три матчі до кінця чемпіонату.

Загалом "Манчестер Сіті" виграв уже дев'ятий титул чемпіона Англії в історії клубу. Команда посіла перше місце у третьому сезоні поспіль.

Варто зазначити, що до кінця сезону "Манчестер Сіті" проведе ще два фінали - проти "Манчестер Юнайтед" у Кубку Англії 3 червня, а також у Лізі чемпіонів з "Інтером" 10 червня.

Данило Слесь, ZN.ua

У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Легендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату ІспаніїЛегендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату Іспанії
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики