Українські синхроністки виграли престижний турнір у Франції

Українкам не було рівних у змаганнях дуетів.

Українки Марина та Владислава Алексіїви стали переможницями другого етапу Кубка світу з артистичного плавання, що проходить у французькому місті Монпельє, інформує ZN.ua.

Українки перемогли у довільній програмі
© Спорт 24

Українки перемогли у довільній програмі з результатом 370.2791 бали. Сестри Алексіїви випередили тандем з Японії Мое Хіга та Маширо Ясунага (334,0125) та англійок Кейт Шортман та Ізабель Торп (324,3958).

Зазначимо, що у Франції ще одну медаль Україні принесла Марта Федіна, яка у сольній технічній програмі здобула срібло.

Для Марини та Владислави ця нагорода стала третьою на Кубку світу 2023 року.

Сестри Алексіїви одні з найкращих українських синхроністок. Вони є бронзовими призерками Олімпіади-2020 у складі команди та дев'ять разів ставали чемпіонками Європи.

Синхронне плавання – водний вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різних фігур під музику. У 2017 році Міжнародна федерація плавання перейменувала синхронне плавання на артистичне плавання.

Олексій Леонічев, ZN.ua

НХЛ може провести престижний турнір за участю збірної РосіїНХЛ може провести престижний турнір за участю збірної Росії
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Футболіст збірної Франції перейшов із "Баварії" до "Інтера"Футболіст збірної Франції перейшов із "Баварії" до "Інтера"
Три українські тенісистки програли у першому колі US Open-2023Три українські тенісистки програли у першому колі US Open-2023
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Футбольні ультрас польського клубу вивісили антиукраїнські банери на стадіоніФутбольні ультрас польського клубу вивісили антиукраїнські банери на стадіоні
Українським шахістам рекомендовано уникати рукостискань із росіянами на міжнародних турнірахУкраїнським шахістам рекомендовано уникати рукостискань із росіянами на міжнародних турнірах
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в МонакоУкраїнські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако
Польські прикордонники не пустили до країни російську тенісистку на турнір WTA у ВаршавіПольські прикордонники не пустили до країни російську тенісистку на турнір WTA у Варшаві