Український стронгмен Новіков увійшов до трійки найсильніших людей світу

Двоє українців виступили на 2023 World's Strongest Man.

Український стронгмен Олексій Новіков став бронзовим призером турніру 2023 року World's Strongest Man, який проходив у США, інформує ZN.ua.

Новіков виграв бронзу турніру
© Спорт.ua

Українцю вдалося набрати 41 бал за підсумками шести дисциплін, що дозволило посісти третє місце серед найсильніших людей світу.

Перемогу на змаганнях вперше у кар'єрі здобув канадець Мітчелл Гупер (53,5 бала), а друге місце зайняв британець Том Столтман (49).

(фото – World's Strongest Man)

Ще один українець Павло Кордіяка з результатом 31,5 балів став шостим.

Варто зазначити, що 27-річний Олексій Новіков у липні минулого року захистив титул чемпіона Strongman Classic, а 2020-го року українець став найсильнішою людиною у світі.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Український боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський поясУкраїнський боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський пояс
На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
"Зробили свято для людей": Ребров прокоментував нічию з Англією у відборі Євро-2024"Зробили свято для людей": Ребров прокоментував нічию з Англією у відборі Євро-2024
Український баскетболіст Михайлюк змінив черговий клуб у НБАУкраїнський баскетболіст Михайлюк змінив черговий клуб у НБА