Чинний чемпіон серії став першим у Бахрейні.

Ферстаппен розпочав захист титулу з перемоги
© formula1.com

5 березня відбулася перша гонка нового сезону Формули-1 – Гран-прі Бахрейну.

Перемогу здобув чинний чемпіон Ф-1 Макс Ферстаппен із команди "Ред Булл". Його партнер Серхіо Перес із відставанням понад 11 секунд фінішував другим, а трійку на подіумі замкнув представник "Астон Мартін" Фернандо Алонсо.

З дистанції до фінішу зійшли Естебан Окон ("Альпін"), Шарль Леклер ("Феррарі") та Оскар Піастрі ("Макларен").

Нагадаємо, Ферстаппен ставав чемпіоном Ф-1 у двох попередніх сезонах. Нідерландець перервав серію з чотирьох титулів пілота "Мерседес" Льюїса Хемілтона.

Данило Слесь, ZN.ua

Футболіст Євген Коноплянка оголосив про завершення ігрової кар'єриФутболіст Євген Коноплянка оголосив про завершення ігрової кар'єри
«Не існує!» Сергій Притула викреслив з футболістів скандального зрадника України«Не існує!» Сергій Притула викреслив з футболістів скандального зрадника України

Український боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський поясУкраїнський боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський пояс
"Шахтар" ухвалить рішення щодо нового головного тренера в найближчі дві доби – інсайдер"Шахтар" ухвалить рішення щодо нового головного тренера в найближчі дві доби – інсайдер
Три українські тенісистки програли у першому колі US Open-2023Три українські тенісистки програли у першому колі US Open-2023
Берінчик переміг шведа в андеркарді бою УсикаБерінчик переміг шведа в андеркарді бою Усика
"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів"Дніпро-1 програв грекам у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в МонакоУкраїнські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Затверджено офіційну дату старту нового сезону УПЛЗатверджено офіційну дату старту нового сезону УПЛ
Визначено найкращий гол минулого сезону Ліги чемпіонівВизначено найкращий гол минулого сезону Ліги чемпіонів