На війні проти російських окупантів загинув переможець Кубка світу з кікбоксингу

Спортсмен боронив країну.

Рисак поповнив лави ЗСУ у 2019 році
© Фото из открытых источников

Стало відомо про смерть українського переможця Кубка світу з кікбоксингу Олега Рисака.

Повідомляється, що 25-річний Олег помер на війні проти Росії у свій день народження – 24 жовтня.

Рисак був переможцем Кубка світу та Європи з кікбоксингу WAKO у розділі фул-контакт у 2016 році, багаторазовим чемпіоном України, мав звання кандидата у майстри спорту.

Нагадаємо, з весни 2014 року бойові дії в Україні велися на окремих територіях Донецької та Луганської областей, на яких сепаратисти за підтримки Росії проголосили так звані "ДНР і "ЛНР".

24 лютого минулого року президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Олексій Леонічев, ZN.ua

ПСЖ виграв рекордний титул чемпіона ФранціїПСЖ виграв рекордний титул чемпіона Франції
Українську тенісистку освистали на Ролан Гаррос за відмову потиснути руку суперниці з БілорусіУкраїнську тенісистку освистали на Ролан Гаррос за відмову потиснути руку суперниці з Білорусі
"Евертон" українця Миколенка зберіг прописку в АПЛ"Евертон" українця Миколенка зберіг прописку в АПЛ
"Динамо" вперше в історії виступить у Лізі конференцій"Динамо" вперше в історії виступить у Лізі конференцій
Чотири видалення та кров Ракицького: відео бійки футболістів "Шахтаря" та "Дніпра-1"Чотири видалення та кров Ракицького: відео бійки футболістів "Шахтаря" та "Дніпра-1"

Російських велосипедисток не допустили до змагань через зв'язки із військовими структурамиРосійських велосипедисток не допустили до змагань через зв'язки із військовими структурами
Збірна Росії з футболу скасувала тренувальні збори через відмову суперників грати проти неїЗбірна Росії з футболу скасувала тренувальні збори через відмову суперників грати проти неї
Словацька тенісистка вийшла на матч Ролан Гаррос проти росіянки у кольорах українського прапораСловацька тенісистка вийшла на матч Ролан Гаррос проти росіянки у кольорах українського прапора
Світоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан ГарросСвітоліна обіграла 24-ту ракетку світу на старті Ролан Гаррос
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Канада – Німеччина: відео онлайн-трансляція фіналу чемпіонату світу з хокеюКанада – Німеччина: відео онлайн-трансляція фіналу чемпіонату світу з хокею
У боях за Бахмут загинув український боксерУ боях за Бахмут загинув український боксер
Під Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетикиПід Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетики
У Камеруні заборонили футбольній збірній проводити матч проти РосіїУ Камеруні заборонили футбольній збірній проводити матч проти Росії