Йовічевіч прокоментував перемогу "Шахтаря" над "Ренном" у Лізі Європи

Український клуб здобув перемогу у першому матчі.

Йовічевіч прокоментував перемогу
"Шахтар" переміг у Польщі
© ФК Шахтер

Головний тренер "Шахтаря" Ігор Йовічевіч підбив підсумки матчу з "Ренном" у Лізі Європи.

"Я задоволений результатом. Це був наш перший офіційний матч за три місяці - ніколи не легко повертатися в гру після такої паузи. Без стресу, без адреналіну... товариські матчі - це не те саме. Тому так, хочу привітати мою команду за зусилля.

Перший тайм був дуже гарний. Ми мали достатньо енергії, ми могли демонструвати наші вміння. Але ми знали, що просядемо в другій половині, і що "Ренн" піде вперед. Це сталося, але нам удалося їх утримати. Також у нас було кілька добрих шансів після перерви", – наводить слова Йовічевіча Tribuna.com.

Нагадаємо, перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" - "Ренн" завершився з рахунком 2:1 на користь донеччан.

Голами у складі "гірників" відзначилися Криськів та Бондаренко. Зустріч команд у відповідь відбудеться 23 лютого у Франції.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Півзахисника "Реала" визнано найкращим молодим футболістом ЄвропиПівзахисника "Реала" визнано найкращим молодим футболістом Європи
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"
"Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з поразки від "Порту""Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з поразки від "Порту"
Ван Леувен прокоментував поразку "Шахтаря" від "Порту" у Лізі чемпіонівВан Леувен прокоментував поразку "Шахтаря" від "Порту" у Лізі чемпіонів
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
"Зробили свято для людей": Ребров прокоментував нічию з Англією у відборі Євро-2024"Зробили свято для людей": Ребров прокоментував нічию з Англією у відборі Євро-2024
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Країни Північної Європи закликали МОК не допускати росіян та білорусів на Олімпіаду-2024Країни Північної Європи закликали МОК не допускати росіян та білорусів на Олімпіаду-2024
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023