Українська легкоатлетка виграла престижний турнір в Італії

Українці не було рівних в Удіне.

Геращенко випередила австралійок
© Скриншот из видео

Українка Ірина Геращенко піднялася на найвищий щабель п'єдесталу на престижних легкоатлетичних змаганнях в італійському Удіне.

У секторі для стрибків у висотку українська спортсменка випередила двох австралійських суперниць, стрибнувши на 1.93 м. Перемога Геращенка стала можливою завдяки меншій кількості використаних спроб.

Для Ірини це вже друга перемога цього сезону. Раніше вона тріумфувала на турнірі в Нанті з таким самим результатом 1,93 м, встановивши рекорд турніру.

Додамо, що особистий рекорд Геращенка – 2,00 м. Також Геращенко посіла друге місце на турнірі у Коттбусі, стрибнувши на 1,96 м.

Нагадаємо, що Ірина Геращенко є дворазовим срібним призером Універсіади, а на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо посіла четверте місце з результатом 198 см.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
НХЛ може провести престижний турнір за участю збірної РосіїНХЛ може провести престижний турнір за участю збірної Росії
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Міжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусіМіжнародна федерація плавання повернула росіян та білорусів на турніри у нейтральному статусі
Футболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату ІталіїФутболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату Італії
Футболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІФутболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІ
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США