Україна потрапила до топ-10 у стартовій гонці чемпіонату світу з біатлону

За медалі зачепитися не вдалось.

Змагання розпочалися у Німеччині
© Оксана Гаранец

У середу, 8 лютого, у німецькому Обергофі змішаною естафетою стартував чемпіонат світу-2023 з біатлону.

Україна у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дмитра Підручного та Антона Дудченка фінішувала на 10-му місці.

Чемпіонський титул здобула Норвегія, випередивши збірні Італії та Франції.

Чемпіонат світу з біатлону-2023 триватиме до 19 лютого, а розіграно буде 12 комплектів медалей.

Нагадаємо, що цього сезону Кубка світу з біатлону Україна поки залишається без нагород.

На чемпіонаті Європи-2023 у Швейцарії Україна виборола три медалі, посівши третє місце в загальному заліку.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Збірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезонЗбірна України з біатлону назвала тренерів та склади на новий сезон
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Легендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату ІспаніїЛегендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату Іспанії