Данія втретє поспіль виграла чемпіонат світу з гандболу

Данці залишаються найкращою чоловічою збірною світу.

Данія стала першою збірною, яка виграла три поспіль ЧС
© Handball Planet

У Стокгольмі пройшов фінальний матч чоловічого чемпіонату світу з ганболу, в якому зустрічалися збірні Франції та Данії.

Перемогу у вирішальному поєдинку здобула Данія з рахунком 34:29 (16:15).

Найкращим бомбардиром фіналу став захисник данців Расмус Шмідт, на рахунку якого 10 голів.

Бронза турніру дісталася Іспанії, яка у поєдинку за третє місце обіграла Швецію (39:36).

Данія виграла чемпіонат світу з гандболу втретє поспіль – це унікальне досягнення. При цьому данці до трьох останніх ЧС не перемагали на Мундіалі, а рекорд залишається за Францією – шість титулів.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи