Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлону

Українським паралімпійцям не було рівних на турнірі.

Змагання завершилися у Швеції
© Спорт 24

Збірна України стала найкращою командою на чемпіонаті світу з парабіатлону-2023 у шведському Естерсунді.

Українці виграли медальний залік, завоювавши 15 нагород – 5 золотих, 5 срібних та 5 бронзових та обійшовши команди Канади та Німеччини.

Триразовим чемпіоном світу у складі збірної України став відомий паралімпієць Олександр Казік.

Топ-5 медального заліку ЧС з парабіатлону:

1. Україна – 5+5+5 (15)

2. Канада – 5+2+2 (9)

3. Німеччина – 4+6+5 (15)

4. США – 4+2+0 (6)

5. Швеція – 0+1+1 (2)

Зазначимо, що паралімпійський біатлон – різновид біатлону для інвалідів. На ЧС-2023 турнір складався з двох дисциплін – біатлон та лижні гонки.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Легендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату ІспаніїЛегендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату Іспанії