Лідер УПЛ підписав учасника чемпіонату світу-2022 в Катарі

© СК "Дніпро-1"

Лідер української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" підписав захисника збірної Коста-Рики Рональда Матарріту.

Про це повідомила прес-служба клубу.

28-річний футболіст поставив підпис під контрактом на два роки.

З 2016 року Матарріта виступав у MLS за "Нью-Йорк" (2016-2020) та "Цинциннаті" (2021-2022). Загалом у лізі з урахуванням плей-офф захисник провів 147 матчів, забив 7 голів та зробив 15 результативних передач.

З 2015 року гравець виступає за збірну Коста-Рики, у складі якої він провів 54 матчі, забив 3 голи і віддав 4 результативні паси. Разом із командою він зіграв два поєдинки на ЧС-2022 у Катарі проти Іспанії (0:7) та Німеччини (2:4).

Нагадаємо, за підсумками першої половини сезону "Дніпро-1" очолює турнірну таблицю УПЛ та пробився до плей-офф Ліги конференцій.

Данило Слесь, ZN.ua

Досвідчений український футболіст став героєм матчу чемпіонату КіпруДосвідчений український футболіст став героєм матчу чемпіонату Кіпру
Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Лідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та ІталієюЛідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та Італією
Легендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату ІспаніїЛегендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату Іспанії
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Футболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату ІталіїФутболіст збірної України Маліновський офіційно повернувся до чемпіонату Італії
Футболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІФутболіст збірної України Маліновський повернеться до чемпіонату Італії – ЗМІ