Українці виграли медалі на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики

Збірна України успішно виступила в Канаді.

Котовський виграв перше срібло у кар'єрі
© Sport.ua

Українці успішно завершили виступ на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді.

Дмитро Котовський вийшов у фінал, де отримав за свій стрибок 119,91 балів, що дозволило йому виграти першу в кар'єрі срібну медаль на такому рівні.

Анастасія Новосад у фіналі здобула за стрибок 90,59 балів, що дозволило їй посісти третє місце та виграти бронзову медаль турніру.

Попередній етап Кубка світу також проходив днями в Ле-Релі. Тоді Котовський та Новосад виграли бронзові нагороди.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні українець Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці.

Данило Слесь, ZN.ua

МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
В Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусівВ Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА
Футболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІФутболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІ

"Динамо" здобуло другу поспіль перемогу на зборі в Туреччині"Динамо" здобуло другу поспіль перемогу на зборі в Туреччині
Український фрістайліст здобув першу в кар'єрі перемогу на Кубку світуУкраїнський фрістайліст здобув першу в кар'єрі перемогу на Кубку світу
Данія втретє поспіль виграла чемпіонат світу з гандболуДанія втретє поспіль виграла чемпіонат світу з гандболу
Далакян присвятив захист титулу чемпіона світу УкраїніДалакян присвятив захист титулу чемпіона світу Україні
Український чемпіон світу Далакян вшосте захистив титулУкраїнський чемпіон світу Далакян вшосте захистив титул
Українець встановив історичний рекорд на Кубку світу зі стрибків на лижах з трамплінуУкраїнець встановив історичний рекорд на Кубку світу зі стрибків на лижах з трампліну
Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлонуУкраїна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлону
Українці масово бажають Ломаченку поразки у новому бою: "Підтримували до останнього, але..."Українці масово бажають Ломаченку поразки у новому бою: "Підтримували до останнього, але..."
Під Бахмутом загинув 30-річний переможець Кубка світу з ММА: його називали "Небезпечним"Під Бахмутом загинув 30-річний переможець Кубка світу з ММА: його називали "Небезпечним"
Цьогорічний футбольний сезон став рекордним за кількістю українців у топ-5 ліг ЄвропиЦьогорічний футбольний сезон став рекордним за кількістю українців у топ-5 ліг Європи