Українці виграли медалі на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики

Збірна України успішно виступила в Канаді.

Котовський виграв перше срібло у кар'єрі
© Sport.ua

Українці успішно завершили виступ на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді.

Дмитро Котовський вийшов у фінал, де отримав за свій стрибок 119,91 балів, що дозволило йому виграти першу в кар'єрі срібну медаль на такому рівні.

Анастасія Новосад у фіналі здобула за стрибок 90,59 балів, що дозволило їй посісти третє місце та виграти бронзову медаль турніру.

Попередній етап Кубка світу також проходив днями в Ле-Релі. Тоді Котовський та Новосад виграли бронзові нагороди.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні українець Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці.

Данило Слесь, ZN.ua

"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Троє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста ЄвропиТроє українців стали претендентами на звання найкращого молодого футболіста Європи
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України