© Belgian Red Devils / Twitter

Іспанський фахівець Роберто Мартінес призначений новим головним тренером збірної Португалії з футболу.

Про це повідомив офіційний Twitter національної команди.

Минулого місяця Федерація футболу Португалії припинила співпрацю з Фернанду Сантушем, який очолював збірну з 2014 року.

Португальці на ЧС-2022 у Катарі вийшли до чвертьфіналу, де сенсаційно програли збірній Марокко (0:1).

49-річний Мартінес у грудні залишив посаду головного тренера збірної Бельгії. Його підопічні провалили Мундіаль, не зумівши вийти з групи до плей-офф турніру. У минулому іспанець очолював англійські "Суонсі", "Віган" та "Евертон".

Данило Слесь, ZN.ua

"Підписали дуже сильного тренера": у "Шахтарі" прокоментували призначення Пушича"Підписали дуже сильного тренера": у "Шахтарі" прокоментували призначення Пушича
"Шахтар" ухвалить рішення щодо нового головного тренера в найближчі дві доби – інсайдер"Шахтар" ухвалить рішення щодо нового головного тренера в найближчі дві доби – інсайдер
УАФ звернулася до ФІФА через призначення російських арбітрів на матч Ліги наційУАФ звернулася до ФІФА через призначення російських арбітрів на матч Ліги націй
Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Країна-господарка ЧС-2022 оголосила про товариський футбольний матч з РосієюКраїна-господарка ЧС-2022 оголосила про товариський футбольний матч з Росією
Чоловіча збірна України з баскетболу не зіграє на Олімпіаді-2024Чоловіча збірна України з баскетболу не зіграє на Олімпіаді-2024
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Африканська збірна відмовилася від матчу проти РосіїАфриканська збірна відмовилася від матчу проти Росії