Канада виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею

Канадці тріумфували на турнірі.

Канада – чемпіон світу
© IIHF

У Канаді відбувся фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею.

У вирішальному поєдинку зустрілися господарі льоду та команда Чехії, а перемогу здобули канадці, які перемогли з рахунком 3:2 в овертаймі.

Овертайм у форматі 3 на 3 виграли технічніші канадці, які реалізували свій вихід два в одного після помилки противника. Вирішальний гол оформив Ділан Ґюнтер.

У неймовірно результативному матчі за третє місце США перемогли Швецію (8:7 ОТ).

Канадці виграли турнір утретє за останні 4 роки. Канада має 20 титулів – це найкращий показник в історії молодіжного ЧС.

Чехія вперше з 2005 року виграла медалі на турнірі. Фінал став для чехів першим із 2001 року.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу