На одному з найбільших тенісних турнірів світу допоможуть Україні

Гроші буде виділено на гуманітарну допомогу нашій країні, інформує ZN.ua.

Australian Open відбудеться у Мельбурні
© australianopen.com

Організатори Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open з тенісу проведуть благодійну акцію перед стартом турніру.

Напередодні змагань у Мельбурні відбудуться кілька виставкових поєдинків під назвою Tennis Plays for Peace, у яких візьмуть участь відомі тенісисти Карлос Алькарас, Рафаель Надаль, Олександр Звєрєв, Френсіс Тіафо, Алекс де Мінор, Коко Гофф, Марія Саккарі та інші.

Квиток на благодійну подію коштуватиме 25 доларів для дорослих та 5 – для дітей, а всі зібрані кошти будуть направлені на гуманітарну допомогу українцям.

Зазначимо, що у турнірі Tennis Plays for Peace на корт вийде 98-річний українець Леонід Станіславський, який зіграє проти австралійця Генрі Янга.

Australian Open-2023 пройде у Мельбурні з 16 по 29 січня. Це перший турнір Великого шолома у новому сезоні.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні"Противно приїжджати до РФ": російський хокеїст з НХЛ висловився про війну в Україні
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у водуУкраїнці стали віцечемпіонами світу зі стрибків у воду