Європейські футбольні гранди не хочуть брати участь у реформованому клубному чемпіонаті світу

Керівництво ФІФА перебуває у розгубленості.

Наступний КЧМ пройде влітку
© FIFA

Європейські футбольні гранди відмовилися брати участь у реформованому клубному чемпіонаті світу, повідомляє Daily Mail.

За інформацією джерела, ФІФА планувала домовитися про проведення клубного ЧС за участю 32 команд у США. Функціонери вели переговори з представниками європейських клубів під час ЧС-2022 у Катарі, проте не отримали схвалення від більшості команд.

Тепер у ФІФА залишається мало часу на організацію клубного ЧС-2025, адже ще не погоджено формат турніру, не визначено механізму кваліфікації, не розпочато переговорів з мовними компаніями та комерційними партнерами.

Зазначимо, що за старим форматом участь у КЧМ беруть вісім клубів із різних футбольних конфедерацій.

Чинним переможцем клубного чемпіонату світу є англійський "Челсі", який у лютому в ОАЕ у фінальному поєдинку переграв бразильський "Палмейрас" (1:0).

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Фінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіянФінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіян
Мудрик взяв участь у презентації нової форми "Челсі"Мудрик взяв участь у презентації нової форми "Челсі"
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу