Українки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьби

Українська збірна стала найкращою на турнірі у США.

Україна у фіналі перемогла Китай
© НОК України

Жіноча збірна України здобула золото командного Кубка світу, який пройшов в американському Коралвілі.

Про це повідомив НОК України.

Українки на шляху до фіналу здолали Монголію (7:3) та Японію (за класифікаційними очками за рахунку 5:5). У головному поєдинку українки перемогли збірну Китаю з рахунком 6:4.

Чемпіонками турніру стали Оксана Лівач (50 кг), Альбіна Рілля (53 кг), Аліна Грушина-Акобіа (55 кг), Юлія Ткач-Остапчук (57 кг), Ірина Бондар (59 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Катерина Зелених (65 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг), Алла Бєлінська (72 кг) та Анастасія Осняч-Шустова (76 кг).

Для жіночої збірної України це перше командне золото в історії.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Трансфер Шевченка до "Челсі" є найдорожчим в історії АПЛ з урахуванням інфляціїТрансфер Шевченка до "Челсі" є найдорожчим в історії АПЛ з урахуванням інфляції
У команді Усика вперше прокоментували подачу апеляції ДюбуаУ команді Усика вперше прокоментували подачу апеляції Дюбуа
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу