ФІФА хоче запровадити серію пенальті на груповому етапі наступного чемпіонату світу

В організації думають про це рішення.

Наступний ЧС пройде у 2026 році

ФІФА розглядає можливість запровадження серії пенальті під час групового етапу на чемпіонаті світу 2026 року, повідомляє The Athletic.

Такі серії будуть проводитись у разі нічийного результату. Команда, що перемогла, отримуватиме бонусне очко.

"Серія пенальті справді може стати варіантом для турнірів із групами з трьох збірних", - заявив директор ФІФА з технічного розвитку Марко ван Бастен.

Зазначимо, що нинішній ЧС-2022 у Катарі вперше проходить у країні Близького Сходу. Також унікальним в історії є рішення щодо проведення мундіалю не в літні місяці.

ЧС-2026 відбудеться у США, Канаді та Мексиці. У турнірі вперше братиме участь 48 збірних. Вони будуть поділені на 16 груп по три збірні.

Олексій Леонічев, ZN.ua

"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК
Футболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцемФутболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцем
МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА