Українська тенісистка знову не потиснула руку білорусці після матчу

Українка відмовилася це робити.

Тенісистки тільки доторкнулися до ракеток
© btu.org.ua

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA №58) обіграла білоруску Олександру Саснович (WTA №32) на старті турніру WTA у Мексиці.

Після матчу українка не потиснула руку своїй опонентці з Білорусі, яка виступає під нейтральним прапором. Тенісистки тільки доторкнулися до ракеток.

Зазначимо, що Костюк уже втретє не тисне руку представникам Білорусі після матчу. На US Open-2022 вона проігнорувала потиск рук із Вікторією Азаренка та Олександрою Саснович.

Марта Костюк — одна з тих, хто найголосніше говорить про війну в Україні на спортивних майданчиках.

У квітні вона була однією з кількох українських гравців, які закликали виключити російських та білоруських учасників з ATP та WTA Tours, якщо вони публічно не засуджують агресію Росії проти України.

Вона також розкритикувала заплановану участь Азаренка у благодійному заході на підтримку України, який відбувся у серпні у Нью-Йорку, внаслідок чого білоруську спортсменку відкликали.

Олексій Леонічев, ZN.ua

"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК"Росіяни – олімпійські чемпіони зі злочинів": Володимир Кличко записав звернення до президента МОК
Футболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцемФутболіст збірної України Маліновський вибачився за обійми з російським гравцем
МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА