Українська тенісистка пробилася на Підсумковий турнір WTA

Спортсменка виступатиме у парному розряді.

Турнір пройде в США
© WTA Tennis

Українська тенісистка Людмила Кіченок візьме участь у парному Підсумковому турнірі WTA Finals.

На підсумковому чемпіонаті сезону Кіченок зіграє в парі з латвійкою Оленою Остапенко, з якою вони цього сезону виграли титули WTA 250 в англійському Бірмінгемі і WTA 1000 в американському Цинциннаті, а також двічі стали срібними призерками інших турнірів.

Таким чином Людмила стане першою українкою, яка виступить на WTA Finals у парі. В одиночному розряді на Підсумковому турнірі WTA виступала лише колишня перша ракетка України Еліна Світоліна.

Нагадаємо, Підсумковий турнір WTA Finals Турнір проходитиме з 31 жовтня по 7 листопада у Форт-Ворті, США.

Олексій Леонічев, ZN.ua

МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
В Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусівВ Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА
Футболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІФутболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІ