Україна завоювала другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби

Призером турніру став Ярослав Фільчаков.

Фільчаков виграв бронзу ЧС
© United World Wrestling

Український борець греко-римського стилю Ярослав Фільчаков виборов бронзову медаль начемпіонаті світу в сербському Белграді.

Українець виступав у ваговій категорії до 82 кг. Йому вдалося дійти до півфіналу, але там Фільчаков програв майбутньому чемпіону із Туреччини Бурхану Акбудаку (1:5).

У бронзовій сутичці український борець зустрічався з грузином Гелою Болквадзе та переміг із рахунком 3:1. Для Фільчакова перша медаль такого рівня у кар'єрі.

Для збірної України це вже друга медаль на світовій першості у Сербії. Раніше у ваговій категорії до 72 кг бронзу виборов Андрій Кулик.

Данило Слесь, ZN.ua

Промоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світуПромоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світу
Легендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у КатаріЛегендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у Катарі
Зірковий футболіст збірної Англії тимчасово покинув ЧС-2022 у Катарі через пограбування будинкуЗірковий футболіст збірної Англії тимчасово покинув ЧС-2022 у Катарі через пограбування будинку
Донька Пеле розкрила подробиці стану здоров'я легенди футболуДонька Пеле розкрила подробиці стану здоров'я легенди футболу
Ще один український боксер проведе бій за титул чемпіона світуЩе один український боксер проведе бій за титул чемпіона світу