Українська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги

Ще дві українки також виграли медалі.

Магучіх перемогла у Швейцарії
© diamondleague.com

Українка Ярослава Магучіх виграла фінал Діамантової ліги у стрибках у висоту у швейцарському Цюріху.

Магучіх перемогла, взявши з третьої спроби висоту 2,03 м. Магучих обійшла українку Ірину Геращенко, яка з результатом 194 см стала другою, випередивши австралійку Оліслагерс за кількістю спроб.

На цих же змаганнях ще одна українка Марина Бех-Романчук здобула срібло у потрійному стрибку з результатом 14,96 м. Це другий найкращий результат у кар'єрі Бех-Романчук (рекорд 15,02 м.)

Магучіх стала четвертою чемпіонкою сезону Діамантової ліги в історії України. 2011-го перемогу у потрійному стрибку здобула Ольга Саладуха, а у чоловічих стрибках у висоту Богдан Бондаренко перемагав у 2013 та Андрій Проценко у 2019 році.

Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань із легкої атлетики.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Промоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світуПромоутер назвав орієнтовну дату бою Ломаченка за звання абсолютного чемпіона світу
Легендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у КатаріЛегендарний ексфутболіст "Барселони" побився з уболівальником на ЧС-2022 у Катарі
Зірковий футболіст збірної Англії тимчасово покинув ЧС-2022 у Катарі через пограбування будинкуЗірковий футболіст збірної Англії тимчасово покинув ЧС-2022 у Катарі через пограбування будинку
Донька Пеле розкрила подробиці стану здоров'я легенди футболуДонька Пеле розкрила подробиці стану здоров'я легенди футболу
Ще один український боксер проведе бій за титул чемпіона світуЩе один український боксер проведе бій за титул чемпіона світу