Джокович обіграв росіянина у фіналі US Open-2023

Серб виграв черговий турнір Великого шлему.

10 вересня відбувся фінал одиночного чоловічого розряду US Open-2023, в якому зустрічалися серб Новак Джокович та нейтральний тенісист із РФ Данило Медведєв, інформує ZN.ua.

Новак Джокович
© leparisien.fr

Поєдинок складався з трьох сетів, у яких другий номер світового рейтингу переміг із рахунком 6:3, 7:6, 6:3. В особистих зустрічах Новак наразі веде з рахунком 10:5.

Відеоогляд фіналу

Novak hoists the ? once again in New York!pic.twitter.com/LmZGzxT4Tp

— US Open Tennis (@usopen) September 11, 2023

Джокович у 36 років став найвіковішим переможцем Відкритого чемпіонату США. Він виграв свій 24-й титул на турнірах Великого шлему і зрівнявся за цим показником із легендарною рекордсменкою з Австралії Маргарет Корт.

Новак виграв свій четвертий US Open і вже 96-й титул у кар'єрі. У чоловічому тенісі його випереджають лише Роджер Федерер (103 титули) та Джиммі Коннорс (109).