Український футболіст забив ефектний гол у ворота суперника "Динамо"

Роман Безус допоміг "Омонії" здобути перемогу.

Український футболіст забив ефектний гол у ворота суперника
Безус допоміг "Омонії" обіграти АЕК
© AC Omonia

Український півзахисник Роман Безус відзначився дебютним голом у складі кіпрського клубу "Омонія".

31-річний футболіст вийшов у стартовому складі на поєдинок другого туру чемпіонату Кіпру проти АЕКу з Ларнаки, який є суперником київського "Динамо" у групі Ліги Європи.

На 34-й хвилині "Омонія" розіграла кутовий, м'яч полетів до лінії воротарського майданчика, звідки Безус зумів ефектно пробити в падінні через себе. "Омонія" зрештою здобула перемогу з рахунком 3:2.