У бою з російськими окупантами загинув український призер чемпіонату світу з бойового самбо

Спортсмена загинув у боях біля Авдіївки.

У Вадима залишилися батьки та сестра
© Фото из соцсетей

У бою з російськими окупантами загинув український призер чемпіонату світу з бойового самбо Вадим Зеленюк, повідомляє Федерація дзюдо Хмельниччини.

"Мужно та героїчно, відбиваючи черговий наступ ворога на околицях Авдіївки, перестало битися серце нашого Героя. Вічна пам'ять загиблому Герою, вічна пам'ять кожному, хто віддав життя за Україну", - йдеться у заяві.

34-річний Зеленюк є переможцем та неодноразовим призером національної першості, Кубків Європи та світу, а у 2013 році став бронзовим призером чемпіонату світу з бойового самбо (у категорії до 68 кілограмів),

Нагадаємо, що з весни 2014 року бойові дії в Україні велися на окремих територіях Донецької та Луганської областей, на яких сепаратисти за підтримки Росії проголосили так звані "ДНР" і "ЛНР".

24 лютого цього року президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Олексій Леонічев, ZN.ua

На війні проти Росії загинув співробітник "Шахтаря"На війні проти Росії загинув співробітник "Шахтаря"
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Колишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаномКолишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаном
Український боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський поясУкраїнський боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський пояс
На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби