16-річний українець втретє в кар'єрі виграв дорослий чемпіонат Європи зі стрибків у воду

Олексій Середа виборов золоту медаль на турнірі в Римі, інформує ZN.ua.

Олексій Середа став триразовим чемпіоном Європи
© Facebook/НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

Український стрибун у воду Олексій Середа став переможцем чемпіонату Європи з водних видів спорту у Римі.

16-річний спортсмен посів перше місце у стрибках із 10-метрової вишки. Середа набрала суму 493,55 і на 34,55 бала випередила найближчого переслідувача, яким став Ноа Вільямс із Великобританії.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LEN - European Aquatics (@leneuropeanaquatics)

Для Олексія Середи це вже друге індивідуальне золото на дорослих ЧЄ у кар'єрі. У віці 13 років він переміг у цьому ж виді на континентальному турнірі у Києві у 2019-му році. Також в активі Середи золота медаль у міксті на чемпіонаті Європи-2021 у Будапешті.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту у Римі вже завершився. Збірна України зі стрибків у воду виграла сім медалей – одну золоту, п'ять срібних та одну бронзову.