Сестри-синхроністки принесли Україні сьоме золото чемпіонату Європи з водних видів спорту

Україна здобула чергову нагороду в артистичному плаванні, інформує ZN.ua.

Україна домінує на ЧЄ в артистичному плаванні
© НОК України

Українські синхроністки Марина та Владислава Алексієви здобули перемогу на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Римі.

Сестри успішно виступили у змаганнях технічних дуетів та з результатом 92,8538 бала посіли перше місце. До топ-3 увійшли команди Австрії (91,9852) та Італії (90,3577).

Загалом українки здобули вже сім золотих медалей в артистичному плаванні на нинішньому чемпіонаті Європи. Збірна України посідає друге місце у медальному заліку змагань слідом за Італією.

Синхронне плавання – водний вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різних фігур під музику. У 2017 році Міжнародна федерація плавання перейменувала синхронне плавання на артистичне плавання.

Данило Слесь, ZN.ua

Британський боксер переміг нокаутом і став претендентом на бій з УсикомБританський боксер переміг нокаутом і став претендентом на бій з Усиком
Доля мого контракту вирішиться після матчу з Шотландією – ПетраковДоля мого контракту вирішиться після матчу з Шотландією – Петраков
Ребров передав уже п'ятий автомобіль на допомогу ЗСУРебров передав уже п'ятий автомобіль на допомогу ЗСУ
Стало відомо, де може відбутися матч "Шахтар" – "Динамо" в УПЛСтало відомо, де може відбутися матч "Шахтар" – "Динамо" в УПЛ
Усик розповів, як уявляє собі свій приїзд до звільненого КримуУсик розповів, як уявляє собі свій приїзд до звільненого Криму

Український чемпіон Європи з боротьби перебуває у процесі зміни громадянстваУкраїнський чемпіон Європи з боротьби перебуває у процесі зміни громадянства
Збірна України з боксу відмовилася виступати на юніорському чемпіонаті Європи під нейтральним прапоромЗбірна України з боксу відмовилася виступати на юніорському чемпіонаті Європи під нейтральним прапором
Молодіжна збірна України розгромила Словаччину та вийшла на чемпіонат Європи-2023Молодіжна збірна України розгромила Словаччину та вийшла на чемпіонат Європи-2023
Україна програла Словаччині у першому матчі за вихід на молодіжний чемпіонат Європи з футболуУкраїна програла Словаччині у першому матчі за вихід на молодіжний чемпіонат Європи з футболу
Федерація лижного спорту Фінляндії виступила проти скасування усунення росіянФедерація лижного спорту Фінляндії виступила проти скасування усунення росіян
Росію відсторонили від чемпіонату світу з дзюдоРосію відсторонили від чемпіонату світу з дзюдо
Україна виграла золото чемпіонату Європи з кульової стрільбиУкраїна виграла золото чемпіонату Європи з кульової стрільби
Луческу знову заговорив про відставку після несподіваної поразки "Динамо" у Лізі ЄвропиЛуческу знову заговорив про відставку після несподіваної поразки "Динамо" у Лізі Європи
Луческу прокоментував сенсаційну поразку "Динамо" у Лізі ЄвропиЛуческу прокоментував сенсаційну поразку "Динамо" у Лізі Європи
Українець завоював медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільбиУкраїнець завоював медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби