Україна виборола чергове золото чемпіонату Європи з водних видів спорту

І знову в артистичному плаванні.

Сестри Олексієви стали чемпіонками Європи
© XSport.ua

Українські синхроністки виграли золото чемпіонату Європи з водних видів спорту у довільній програмі дуетів.

Фінальний виступ сестер Марини та Владислави Олексієвих судді оцінили у 94.7333 бали, що дозволило їм стати чемпіонками Європи.

Срібло турніру вибороли спортсменки зі збірної Австрії, а бронза дісталася італійкам.

Зазначимо, що це золото стало четвертим для українок на турнірі у Римі.

До цього збірна України здобула золото в артистичному плаванні у технічній програмі груп, Марта Федіна виграла золоту нагороду у технічній соло-програмі, а українська команда здобула перемогу у хайлайті.

Синхронне плавання - водний вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різних фігур під музику. У 2017 році Міжнародна федерація плавання перейменувала синхронне плавання на артистичне плавання з метою підвищення популярності цього виду спорту.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Півзахисника "Реала" визнано найкращим молодим футболістом ЄвропиПівзахисника "Реала" визнано найкращим молодим футболістом Європи
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Країни Північної Європи закликали МОК не допускати росіян та білорусів на Олімпіаду-2024Країни Північної Європи закликали МОК не допускати росіян та білорусів на Олімпіаду-2024